יום ראשון, 12 במרץ 2017

כשהיקום מכפכף אותך

בקיץ הזה ננעל כפכפים. זו בשורה משמחת, בעיקר למי שכמוני סובלת תמיד מהשפשופים הבלתי נגמרים בעקביה הענוגים (פרגנו לי את הענוגים, מה אכפת לכן. תמיד חשקתי במשהו ענוג). מה לא ניסיתי: רפידות, סנדלים רכים במיוחד, תחתוניות, אבקת פיות. בסופו של דבר רגליי תמיד נראות כמו סניף קטן של הסופר פארם, כולל פלסטרים של נסיכות דיסני שבת השש מפרגנת לי, והפתרון המושלם הוא תמיד כפכפים.
אז השנה זה גם מושלם וגם אופנתי להחריד.


1. זהובים ובעלי עקב.
אינסטגרם מת על אלה, וגם אתן יכולות. המלצה: הזמינו מידה אחת למעלה, השמועות ברשת אומרות שהם קטנים למדי. יש גם בזהב רגיל, למי שהרוז גולד כבר יצא לה מהאף.


2. מושלמים בקאמל.
אני בד"כ לא אוהבת לקנות נעליים ברשתות לבוש (להוציא את זארה, זארה ואני מתחזקות מערכת יחסים אקסקלוסיבית שכוללת נעליים ונשיקות על הפה) אבל הזוג הזה מושלם. הגובה, הצבע והגזרה. בול בפוני וגם בול בעקב.


3. ורודים ומתוקים.
כמו ללכת על ענן, אם לעננים היו עקבים שנראים לא כל כך נוחים. אני הייתי מוכנה לתת לזה סיכוי בכל מקרה, כי ורוד.4. מפוספסים.
אין, אני חוזרת, אין, אין אין!!! שום דבר בעולם שלא נראה טוב יותר בפסים.5. מחויטים
כי למה לא, בעצם? לנשות עסקים לא מגיע ליהנות מעקבים חופשיים מפציעות? זו הדרה לשמה ואני מוחה. כלומר, קונה.


6. בג'ינס
מטרת חיי החדשה: הכפכפים האלה.

7. צבעי קיץ, לזה בדיוק  התכוון המשורר. לא בטוחה אם אני רוצה לנעול אותם או לנשנש.ולבסוף - זה. לא נכנס לפרטים. רק אציין שאף חבובה לא נפגעה בתהליך.הליכה נעימה אל הקיץ! תעירו אותי כשזה יגמר.2 comments:

  1. בנוסף לשלל הדברים ששתינו אוהבות/חולקות/אחיות שהופרדו בלידתן אני מכניסה גם את ענין הקלות הבלתי נסבלת שגם אני לוקה בשפשפת הרגל בקיץ...

    השבמחק
    תשובות
    1. אני חייבת להגיד שכפות הרגליים שלי השתפרו עם השנים, או שאולי סתם למדתי לקנות נעליים טוב יותר. אבל עדיין, העקבים הם עקב אכילס :-P

      מחק