יום שני, 4 בנובמבר 2013

חתול בשק


הכל התחיל, כמו שכל הדברים הטובים בעולם מתחילים, מתמונה של תיק.
טוב, אולי לא כל הדברים הטובים, אבל הרבה מהם.
בעיקר היקרים שבהם.

בתמונה, שפגשתי בעמוד הפייסבוק של "כיסים", היה תיק מהמם עם סגירה בשני קצוות חוט, שהזכיר לי קצת את תיקי הקייטנות של פעם (שזו אסוציאציה לא מהממת בעליל, אני מודה, אבל הנה מגיע הקאצ'---) רק ביפה.
ממש יפה.
ומעוצב.
ממש מעוצב.
והתמונה הזו עשתה לי שלושה דברים: קודם כל היא עשתה לי נעימי בלב. אחר כך היא חיזקה את אמונתי שחומרים איכותיים ועיצוב טוב יכולים להפוך כל דבר, כולל תיק קייטנה מעפן, ליפה. ואז היא עשתה לי חור בתקציב ולבעלי חור בראש, שבו קדחתי במרץ בנוגע לתיק שראיתי ושחייב להיות שלי, גם אם זה אומר שהוא לא יאכל בחודש הקרוב.

טוב, לא באמת. אבל היא בהחלט גרמה לי לחשוב חזק ולעומק על כמה שאלות קיומיות: האם הוא מספיק גדול? שחור או ברונזה? ואיזו כליה למכור, את הימנית, או השמאלית?


ואז עשיתי מה שכל בחורה הגיונית הייתה עושה: חיפשתי במרץ תחליף, מצאתי שפע מהם ולא קניתי אף אחד מהם כי אני רוצה את הדבר האמיתי.
אז עד שהתקציב יאפשר לי את זה (מתישהו לקראת 2030 אני מקווה באופטימיות חסרת גיבוי), הנה כמה אפשרויות לא רעות בכלל למי שכמוני התאהבה ברעיון, ושלא כמוני מוכנה לשקול אפשרויות נוספות ולא דבקה בעקשנות לא סבירה באהבה ממבט ראשון דווקא.

1. תיק מיני שק, לסטר, 149 ש"ח.
הצורה, אורך הרצועה והחרוזים הופכים את התיק הזה לחלופה החביבה עליי, וגם מחירו הנוח מפתה מאוד.

2. תיק מיני של זארה מקו ה TRF.
149 ש"ח.
התיק הזה מתוק להחריד, יש לו צבע משמח, גודל נכון ואפילו רצועה מרעננת. חסרונו העיקרי הוא בעובדה שאחרי שראיתי אותו באתר של זארה הסיכוי שאי פעם אפגוש אותו בחנות של זארה ירד לאפס. זה חוק מרפי - גרסת ספרד. מרפי רודריגז, אם תרצו.


3. שקית עור, יניב סלע. 350 ש"ח.
המחיר הגבוה והעובדה שמדובר בתיק גב מרתיעים אותי באופן אישי - אבל זו עדיין אפשרות נחמדה לנועזות ממני.
4. תיק שחור, 35 פאונד, אסוס.
לתיק הזה יש קסם אישי, טקסטורה מעולה וחן טבעי. והוא גם מגיע עד סניף הדואר הקרוב בחינם, שעבור אחת כמוני זה לגמרי השכנוע האולטימטיבי. כל קנייה שלא דורשת ממני להכנס לקניון היא קנייה מוערכת.
על מי אני עובדת. כל קנייה היא קנייה מוערכת אצלי. אבל אם אפשר להמנע מהקניון, אני לוקחת ביד אחת (השניה עסוקה בלהחזיק את התיק).5. שתי אפשרויות מברשקה, 189 ש"ח לתיק.
התיקים עצמם מתוקים ובגודל הנכון. אני אישית לא מתלהבת מהרצועות - הזהובה צעקנית מדי והשניה, ובכן, מלאה ניטים. שזה הקטע של התיק, רק שאני לא מתה על ניטים. זה לא אישי או משהו, אני פשוט לא אוהבת אופנה שמנסה לדקור אותי.6. ,תיק בשני צבעים, אקססורייז לונדון, 9.60 פאונד.
הידעתם? לארססורייז יש אתר ששולח לארץ.
הידעתם? גם אם לוקחים בחשבון את עלות המשלוח - זה לרוב זול יותר מהקנייה בארץ.
אני רק אניח את זה כאן.
(הידעתם? זה אתר שכדי לקחת ממנו תמונה בגודל נורמלי צריך לעשות פרינט סקרין ואז להדביק בצייר. הידעתם? אני עצלנית, אז לא עשיתי את זה. מזל שיש לינק.)

ועד שאני ואהובי הנצחי מכיסים נתאחד (או עד שזה יעבור לי לטובת התאהבות חדשה, שללא ספק תהיה יקרה באותה מידה אם לא למעלה מזה) - אין לי אלא להסתפק בעצב ויגון תהומיים ב 75960606 התיקים האחרים שלי. מזל שהם ממש יפים. 


אין תגובות:

פרסום תגובה